USA Střelba

Následující je tisková zpráva z USA Shooting

Cestovní roadshow, který začal v únoru pro nejlepších amerických sportovců z brokovnic, se vrací do Larnaky na Kypru pro třetí Světový pohár Mezinárodní střelnice sportu (ISSF), který začíná neděle v neděli s mužským a ženským skatetem.

V posledních 70 dnech se 15 sportovců, kteří zahrnovali cestovní list Světového poháru v USA, prošli sezonním tréninkovým táborem v Portoriku, třemi světovými pohárkami a bojovali v jarním výběrovém zápasu ve Fort Benning v Gruzii. Všechno se přidává až k zhruba 54 000 mil. Leteckých linek, 43 dní od domova a boji za udržení toho duševního ohně.

"Myslím, že tento rok byl nejnáročnější z hlediska soutěží, jaké jsem kdy měl, " řekl člen týmu Trap Jake Wallace (Castaic, Kalifornie). "Jednou z nejdůležitějších částí udržení vysoké úrovně duševní houževnatosti je schopnost odpočinku a využití času. To nebylo možné od února, ani v příštích měsících nevypadá příliš dobře. Přejdete do režimu přežití, což není ideální způsob, jak jít do tvrdé konkurence. Je to výzva, ale výplata je obrovská, když to projdeš. "

Mletí je pro dva účely v roce 2015: získání kvót pro jednotlivé země za účelem zajištění účasti na olympijských hrách jako týmu; a / nebo individuálně vydělávají olympijské body potřebné pro automatickou olympijskou selekci na základě výkonu. Zůstanou jen tři další soutěže se čtyřmi dalšími kvótami, které stále visí venku. Kvótové místo je v zásadě vstupní lístek, který je pro danou zemi nezbytný pro soutěž v olympijské soutěži v dané disciplíně. USA Střelci sportovců, kteří získali olympijské kvóty, si budou muset vydělat právo soutěžit samostatně. Zatím si USA získaly jednu kvótu v kategorii Women's Trap, jedna v mužské skici, stejně jako maximálně dvě za každou akci v mužské dvojité pasti a ženském skřítku. USA dosud nezasáhly kvótu v pasti mužů. Klikněte na více informací o výběrových řízeních sportovců pro olympijské hry v roce 2016.

Tým nastoupil do silného startu v roce 2015, vyhrál zlato ve čtyřech z pěti akcí na prvním světovém poháru ISSF v Acapulcu v Mexiku, stejně jako stříbrnou a bronzovou medaili, která se na této akci také podařilo. Ačkoli USA nezískaly žádné medaile na druhém světovém poháru v Al Ain ve Spojených arabských emirátech, tým stále zaznamenal silný výkon s osmi top-11 finálemi, včetně sedmi top-8 s třemi atlety, kteří se kvalifikovali do finále a tři další prohráli střílet pro medaili příležitost.

Caitlin Connor (Winnfield, Louisiana), Vincent Hancock (Eatonton, Gruzie) a Derek Haldeman (USAMU / Sunbury, Ohio) prokázali nejvyšší konzistenci v mezinárodním měřítku. Connor byl na druhém místě spoluhráč Kim Rhode (El Monte, Kalifornie) v Acapulcu a poté následoval páté místo v Al Ain. Hancock skončil na pódiu v Acapulcu a poté skončil čtvrtý v Al Ain. On také pokračoval vyhrát poslední zápas jarního výběru také. Haldeman ztratil v Acapulcu triumf při výstřelu do týmu soupeře Jeff Holguin (USAMU / Yorba Linda, Kalifornie) za šanci na zlatou medaili, ale přesto by si vzal první bronzovou medaili na medailistu z mistrovství světa a následoval se čtvrtým místem v Al Ain.

Olympionici Holguin a Frank Thompson (Alliance, Nebraska), stejně jako Collin Wietfeldt (Hemlock, Michigan) a Brian Burrows (Fallbrook, Kalifornie), to bude poslední příležitost na světovém poháru, kterou vidí letos poté, během dvoudílného výběrového zápasu rozhodnout členy týmu pro Panamerické hry (červenec), Světový pohár Ázerbajdžán (srpen) a mistrovství světa (září). Holguin pomohl dokončit kvótu shromáždění v Double Trap po vítězství na mistrovství světa Acapulco a pak skončil 16. v Al Ain. Do finálového výběru skončil pátý. Burrows skončil na šestém místě v Acapulcu a na 11. místě v Al Ain a poté se během výběrového zápasu dostal na pátý. Thompson skončil 14. a 21. místo a skončil šestý ve výběrovém utkání. Wietfeldt byl 12. a 77. ve dvou světových pohárů a byl šestý ve výběrovém utkání.

Další soutěžící soutěžící budou obhajovat Skeet National Champions Morgan Craft (Muncy Valley, Pennsylvania) a Dustin Perry (Lovelady, Texas) a dvojnásobný Olympian Corey Cogdell Unrein (Eagle River, Aljaška), který získal v kategorii Women's Win během mistrovství světa v Acapulcu. Cestou na Kypr bude také Kayle Browning (Wooster, Arkansas), bronzový medailista z mistrovství světa v Acapulcu, spolu s Kimberleyem Bowersem (Lafayette, Kalifornie), Wallaceem a čtyřikrát Olympijským Glenn Ellerem (USAMU / Houston, Texas).