Dave Sevigny a Randi Rogers z týmu GLOCK vyhrál v divizi Production Division a Ladies Production v mistrovství USPSA Area 6 Championship, která se konala od 16. do 18. dubna 2010 ve městě Covington v Georgii. GLOCK je dlouholetým zastáncem sportu pro střelbu, který zahrnuje běh 19 let starého programu GLOCK Sport Shooting Foundation (GSSF). South River Gun Club byl hostitelem turnaje Area 6 za posledních šest sezón a Dave Sevigny považuje za "nejlepší oblastní šampionát na okruhu USPSA". Zúčastnilo se téměř 400 členů USPSA, mezi nimiž se zúčastnili i nejvýkonnější soutěžící Master a Grand Master, včetně mezinárodního kontingentu z týmu Jamajka.

Tým GLOCK Kapitán Dave Sevigny, který je špičkovým velkým mistrem a vícenásobným šampionem USPSA, se opakoval jako šampión divize výroby a šampióna oblasti 6 s použitím GLOCK 34 v 9 × 19. Uznaný jako nejvíce vítězný konkurent v USPSA Production, Sevigny vyhrál pět z jedenácti kurzů požáru a umístil v prvních třech osmi časech, aby získal 1148 zápasů. "Tento zápas, stejně jako mnoho jiných, je maraton, který není šprint. Je velice důležité, aby bylo dosaženo vrcholu výsledků během dne, "řekl Sevigny. Turnaj byl původně plánován na dvanáct kursů ohně, ale později byl z výsledků odstraněn čtvrtý stupeň kvůli nesrovnalostem během kurzu. "Mám velmi silné výkony na většině etap, včetně (etapy) # 4 v pátek, ale slyšel jsem, že byl hoden pozdě v neděli.

Pomohlo to nějakým klukům, jsem si jistý a ovlivnil rozdíl, ale ne moje postavení. Není běžné vidět scénu odstraněnou, ale je dalším důvodem, proč se v těchto soutěžích střílíte v každé fázi, "doporučil Sevigny. Mistrovská třída Production lady Randi Rogers také soutěžila s GLOCK 34 v 9 × 19. Rogers skončil na 6. místě Master Class s 857 zápasovými body na cestě do šampionátu dámské výroby a šampionátu dámské výroby oblasti 6. Rogers, který je vícenásobným šampiónem Ladies National, dodává: "Jedním z mých favoritů byla etapa 10" Paul Bunion's Ax ". Jednalo se o 70 bodů v 14 kole Comstock se všemi papírovými cíli.

Byly zde tři možné pozice. Byla to náročná fáze, protože jste mohli vidět více cílů z několika pozic. Zastřelil jsem ho za 12, 02 sekund s 12 zónami hity celkem 66 z 70 bodů.

Bylo potěšením soutěžit v roce 2010 v oblasti 6 jako nový člen soutěže. Jednalo se o skvělé testy schopnosti každého soutěžícího. Byla jsem velmi spokojená s mým výkonem a těším se na to, že v budoucích soutěžích budeme pokračovat ve zdokonalování svého umístění v mistrovské třídě. "

"GLOCK má pocit, že podporuje všechny střelecké sporty a oceňujeme podporu všech konkurentů, kteří používají náš produkt. Gratulujeme Daveovi a Randimu k dalšímu skvělému výkonu s jejich GLOCK 34, "řekl Josh Dorsey, viceprezident společnosti GLOCK, Inc. Další tým týmu GLOCK ... Dave Sevigny se zúčastní propagace GLOCK Day v Black Wing Shooting Center v Delaware, OH duben 24-25. Randi Rogers bude soutěžit na mistrovství státu IDPA v Arizoně v Tucsonu od 30. dubna do 2. května.